TJEDNI RASPORED MISA (od 23.1.2023. – 29.1.2023.) 

MISNO MJESTO

Ponedjeljak, 23.1.2023.   Svagdan

Utorak, 24.1.2023.       sv. Franjo Saleški

Srijeda,     25.1.2023.     Obraćenje sv. Pavla

Četvrtak, 26.1.2023.    sv. Timotej i Tito

Petak,      27.1.2023.    sv. Anđela Merici

Subota,      28.1.2023.        sv. Toma Akvinski

Nedjelja,   29.1.2023.   IV. NEDJELJA KROZ GODINU

LABIN DONJI

18:00 h +Nada Lončarević (pogrebna)  

 18:00 h         +Pavao +Kata Kovačević

 18:00 h        +Đino Šegota

18:00 h   +Josip +Ivan +Franica +Bruno Blašković 18:30 h *Klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu   

 18:00 h     +Ružica Vilić 

18:00 h +++Rovis +++Aničić

 9:00 h          *Za narod

18:00 h        +Marina +Ivica Benšek

LABIN GORNJI

 


 


18:00 h         *Za zdravlje

17:00h *Pobožnost sv. Josipu     18:00 h  
+Pierina +Josip +Gvido Juričić     18:30 h *Klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu

 18:00 h      +Rinaldo Kovačić (zadušnica)

 18:00 h  +Vojislav +Antica Kovadžić 18:30 *Čitanje Biblije (24) 19:00 h *Susret ministranata

 17:15 h *Pobožnost Bezgriješnom Srcu Marijinu 18:00 h       +Adriano Bastijanić

 

 11:00 h         *Za narod  

MARCILNICA

 
 

 

 

 

 12:00 h     *Po nakani

  RAŠA

 

 

 

 

 18:00 h       +Štefan +Adela Mohorović

 

 

10:00 h
+Vinko Česnik

SV. LOVREČ LABINSKI


 


 

 11:00 h   +Ana Pakai

SKITAČA

     

 

        
  DRENJE
 



 

   
 

SV. NEDELJA

15:30h     *Župna kateheza za prvopričesnike

 19:00 h +Romana Belušić

 19:00 h *Župna kateheza za krizmanike

 

10:00 h   +Jakomina +Bruno Runko

SV. MARTIN

 

 18:00 h         +Paola Kos

11:30 h         +Ivo +Nada +++Oplanić

ŠUMBER




 
 

8:30 h +Marija Panić

RABAC

 

 8:30 h +++Kralj Blagoslov obitelji:      9:00 - 12:30  15:00 - 17:00 

Blagoslov obitelji:     9:00 - 13:00

17:00 h       +Josip Grgurić Blagoslov obitelji:           9:00-12:30 15:00 - 17:00

Blagoslov obitelji:     9:00 - 12:30 15:00 - 17:00

Blagoslov obitelji:      9:00 - 13:00

9:00h         *Za zdravlje

 ŠUŠNJEVICA


 



 

  18:00h  +Branko Lukšić    11:30h    +++Komar +++Maurović
 PLOMIN

 18:00 h +Milan +Marija Vozila

18:00 h  +Lučano +Božena Vozila 16:30 h *Župna kateheza za krizmanike

18:00 h  +Josipa +Mario Stepčić         9:00 h    *Župna kateheza za prvopričesnike

10:00 h    *Za narod

  KOŽLJAK  



      8:30h                +Franjo +Olga Jurasić
Ova web stranica koristi kolačiće

Ova web stranica koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Klikom na poveznicu 'Informacije' saznajte više o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.